Kontakt

Det är vi som jobbar med Stadsprojekt. Kontakta oss gärna om du vill veta mer.

Hittar du inte rätt person för ditt ärende, välkommen att ringa växeln på 08-410 626 00 så kan de hjälpa dig vidare.

En bild på Ann Wiberg

Ann Wiberg Chef Affärsområde Stadsprojekt +46 8 410 626 28 ann.wiberg@jernhusen.se

Freddie Bergkvist

Freddie Bergkvist Affärsutvecklare Malmö 070-654 48 48 freddie.bergkvist@jernhusen.se

En bild på Urban Hammarlund

Urban Hammarlund Regionchef Göteborg 031-700 19 96 urban.hammarlund@jernhusen.se

Fredrik Johansson

Fredrik Johansson Regionchef Stockholm 08-440 14 86 fredrik.johansson@jernhusen.se

Boldi Kisch

Boldi Kisch Affärsutvecklare Göteborg 031-61 98 85 boldi.kisch@jernhusen.se

En bild på Rolf Larsson

Rolf Larsson Regionchef Malmö 040-664 28 36 rolf.larsson@jernhusen.se

Mats Strid

Mats Strid Affärsutvecklare Göteborg 0702-33 31 44 mats.strid@jernhusen.se

Bild på Christer Bejne

Christer Bejne Affärsutvecklare Göteborg 031-760 23 60 christer.bejne@jernhusen.se

Eva Eliasson

Eva Eliasson Kommunikationsansvarig 08-410 626 31 eva.eliasson@jernhusen.se

Bild på Peter Härle

Peter Härle Affärsutvecklare Malmö 040-631 27 34 peter.harle@jernhusen.se

En bild på Jennie Kastengren

Jennie Kastengren Chef Affärsstöd Stadsprojekt, Regionchef Riks 08-410 626 44 jennie.kastengren@jernhusen.se

Lina Knutsson

Lina Knutsson Affärsutvecklare Malmö 070-445 35 13 lina.knutsson@jernhusen.se

Jörgen Ljungberg

Jörgen Ljungberg Affärsutvecklare Göteborg 0734-10 15 17 jorgen.ljungberg@jernhusen.se