Kontakta oss

Det är vi som jobbar med gods- och kombiterminaler, lager- och logistikfastigheter inom Jernhusen. Du är välkommen att kontakta oss per telefon, e-post eller post till Jernhusen AB, Box 520, 101 30 Stockholm. Hittar du inte rätt person för ditt ärende är du välkommen att ringa växeln på 08-410 626 00 så kan de hjälpa dig vidare.

Micael Svensson

Micael Svensson Chef Affärsområde Godsterminaler 08-410 032 32 micael.svensson@jernhusen.se

Niklas Andersson

Niklas Andersson Kundansvarig förvaltare 0738-26 47 86 niklas.andersson@jernhusen.se

Jonas Emanuelsson

Jonas Emanuelsson Kundansvarig förvaltare 031-61 98 82 jonas.emanuelsson@jernhusen.se

Kerstin Kjellgren

Kerstin Kjellgren Kundansvarig förvaltare 08-402 84 88 kerstin.kjellgren@jernhusen.se

Henrik Selberg

Henrik Selberg Business Controller 08-410 032 53 henrik.selberg@jernhusen.se

Olle Huusko

Olle Huusko Chef Affärsutveckling 08-410 032 38 olle.huusko@jernhusen.se

Henrik Därth

Henrik Därth Chef Försäljning & Leverans 08-410 032 65 henrik.darth@jernhusen.se

Lena Hult

Lena Hult Marknadsansvarig 08-410 032 36 lena.hult@jernhusen.se

Matti Möller

Matti Möller Teknisk Förvaltare 08 - 524 647 92 matti.moller@jernhusen.se

Charlotte Törsleff

Charlotte Törsleff Marknadskommunikation 08-410 032 08 charlotte.torsleff@jernhusen.se